Už ste niekedy premýšľali nad tým, aké by to bolo prenechať veľkú časť svojich povinností na niekom inom? Nemusieť premýšlať nad tým, či bude po príchode z práce doma teplo, či sú rolety stiahnuté alebo vytiahnuté?

Každý z nás sa stretne s tým, že pri náhlom odchode z domu sa ho zmocní ten nepríjemný pocit neistoty, je vypnuté svetlo, vytiahol som žehličku?  Našťastie tie časy, kedy ste na všetko museli myslieť iba vy sú dávno preč.

Vytvoriť si inteligentnú domácnosť nie je nič zložité. Razom budete môcť ovládať alebo zautomatizovať najdôležitejšie časti svojho domova ako osvetlenie, reguláciu teploty, rolety alebo Vás môže doma privítať  obľúbená hudba a mnoho ďalších záležitostí. Kam až pri nastavení inteligentnej domácnosti zájdete, je len na Vás.

Ovládajte svoj dom kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Je to tak jednoduché.

Inteligentné osvetlenie

Automatické rozsvietenie pri vstupe do miestnosti alebo vypnutie pri jej opustení. Časové nastavenie osvetlenia. Postupné prispôsobovanie intenzity svietenia, ktoré berie do úvahy najrôznejšie situácie. A to zďaleka nie je všetko.

Tieniaci systém
Existuje príjemnejšie ráno, ako vstávať s pocitom vychádzajúceho slnka, ktoré dokáže automatický tieniaci systém poskytnúť? Je potrebné vyhriať interiér slnečnými lúčmi? Alebo máte práve chuť na trochu súkromia? Váš dom sa o to postará.
Vykurovanie a klimatizácia
Nechajte váš inteligentný dom zabezpečiť spolu s tieniacim systémom tie najlepšie tepelné podmienky a pritom šetriť energiou aj nákladmi. Každá miestnosť ako aj časť dňa, vyžaduje iné nastavenie a to už viac nebude predstavovať žiadny problém.
Úspora energií
Inteligentné systémy majú okrem zlepšenia života a komfortu aj ďalší veľmi dôležitý význam. Tým je úspora energií spotrebovaných v domácnosti od čoho sa odvíja aj úspora nákladov. Pomôžeme vám riadiť vašu domácnosť čo najefektívnejšie.
Inteligentná ochrana domova

Chráňte svoj dom aj keď v ňom práve nie ste. Spojením niekoľkých bezpečnostných prvkov máte všetko pod kontrolou. Spojením inteligentného osvetlenia a tieniaceho systému môžete imitovať váš pohyb v dome a predchádzať tak pokusom o krádež.

Bezpečný vstup

Pomocou aplikácie a zabudovaného kamerového systému máte kontrolu nad tým, kto k vám práve vstupuje. Zabezpečte individuálny kód alebo prístup pre jednotlivých členov vašej rodiny alebo zamestnancov.

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás alebo nám len nechajte Vaše číslo a my sa Vám ozveme.